طراح قالب
Tebyan
براي مشاهده ادامه اين اخبار به منبع : سايت استانداري آذربايجان شرقي مراجعه نماييد

تشكيل ستاد جذب و هدايت كمك‌هاي مردمي/ برگزاري جشن گلريزان براي عمران مناطق زلزله‌زده
برچسب ها :

 گزارش كامل هيئت مديره موسسه حمايتي خانه مهركودكان

از عمليات امداد رساني به زلزله زدگان آذربايجان شرقي

با توجه به اينكه بعضا شنيده مي شود زلزله زدگان ديگربه چنين موادي نيازي ندارند و مشكل اصلي آنان داشتن سرپناه و ساخت تجهيزات زيربنايي مي باشد ، هيئت مديره با تاييد و صحت اين مطلب كه مشكل اساسي و اصلي اين عزيزان داشتن امكانات فوق مي باشد ، خاطر نشان مي سازد علي رغم كمكهاي مردمي و دولتي در اين زمينه ، طبق مشاهدات گروههاي اعزامي همچنان  اين عزيزان از نظر برخي مواد در مضيقه اند منجمله : مواد بهداشتي ، پوشاك ، سبد خانوار ، وسايل گرمايشي و پخت وپز و مهم تر از همه دارو و انواع كرم هاي مرطوب كننده و ويتامينهاست

اولويت كالاها  برنج، روغن (بر اساس در خواست بسياري از زلزله زدگان كه از تيم در فاز اول درخواست كرده بودند) ، لوازم پخت و پز مانند پيك نيكي و  والور، و لباس و پتو براي  تامين گرما خواهد بود. بديهيست كه ممكن است ليست اين اقلام بر اساس آخرين اطلاعات محلي تغيير كند.

براي مشاهده منبع (سايت موسسه حمايتي خانه مهركودكان) و مطالعه مطلب بطور كامل كليك نماييد

برچسب ها :

پيگيري وضعيت كودكان محك در مناطق زلزله زده

خش خدمات حمايتي محك كه وظيفه پيگيري امور درماني و رفاهي كودكان مبتلا به سرطان و كنترل حمايت همه جانبه از آنها را به عهده دارد، پس از زلزله اخير در شمال غرب كشور تلاش كرد تا از شرايط كودكان تحت حمايت محك در اين مناطق با خبر شود.

با پيگيري مستمر مشخص شد كه خوشبختانه اكثر كودكان تحت حمايت محك در آذربايجان در شرايط مناسبي به سر مي‌برند. در دو مورد به علت وقوع زلزله خسارات مالي به خانواده وارد شده، كه محك در حال پيگيري براي ارائه حمايت هاي تكميلي است.

حمايت همه جانبه از كودكان مبتلا به سرطان در محك فقط به دوره درمان محدود نمي‌شود و اين موسسه خود را همواره مسئول كيفيت زندگي كودكان حتي پس از بهبود مي‌داند.

اميد داريم تا با همراهي انسان‌هاي نيك انديش اين سرزمين، تمامي كودكان در مناطق زلزله زده نيز هر چه زودتر از شرايط بحران بيرون آمده و به زندگي عادي بازگردند.
برچسب ها :

اعلام آمادگي بنياد براي «دياليز اورژانسي» زلزله زدگان

 
رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد
در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد

رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بنياد امور بيماري هاي خاص ، فاطمه هاشمي در تماس با معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي آذربايجان شرقي ضمن اعلام خبر فوق ، تاكيد كرد : در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد.

براي ورود به منبع (بنياد امور بيماريهاي خاص ) كليك نماييد

برچسب ها :

اطلاعيه انجمن حمايت ازكودكان كار، درمورد فاجعه ي زمين لرزه

در شمال غرب كشورمان

ضمن عرض تسليت و ابراز همدردي با هموطنان عزيزي كه در زلزله‌ي دلخراش به وقوع پيوسته در مناطق شمال‏غرب كشور، دچار آسيب و خسارت جاني و مالي شده‌اند، به اطلاع تمامي دوستان مي‌رساند، انجمن حمايت از كودكان جهت انجام وظيفه‏ي انساني و كمك‌رساني به مردم آسيب‌ديده‌ي اين مناطق، آماده‌ي جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي جهت تهيه‏ي مايحتاج هموطنان زلزله‏زده مي‌باشد.


 از دوستاني كه مايل به همياري هستند خواهشمند است مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب 95/70 بانك سپه، شعبه‏ي مركزي به نام انجمن حمايت از كودكان كار واريز كرده و فيش بانكي خود را به شماره 55603205 ( دفتر مركزي انجمن حمايت از كودكان كار) فكس كنند.
 انجمن با توجه به فيش‌هاي بانكي دريافتي، مبالغ را از حساب خارج كرده و جهت تهيه و ارسال كالاهاي مورد نياز به مناطق زلزله‏زده، اقدام مي‌كند.
 با آرزوي رحمت الهي براي از دست‏رفتگان و صبر و شكيبايي براي بازماندگان.

منبع : انجمن حمايت ازكودكان كار(براي مشاهده سايت اصلي كليك نماييد)

برچسب ها :

اطلاعيه انجمن حمايت از حقوق كودكان در مورد فاجعه ي زمين لرزه در شمال غرب كشورمان

انجمن حمايت از حقوق كودكان در اطلاعيه شماره يك خود ضمن تسليت و ابراز همدردي با بازماندگان زمين لرزه ويرانگر شمال غرب كشورمان ، به تجربه انجمن در زمين لرزه هاي جنوب خراسان و بم اشاره كرده و تاكيد كرد انجمن مي تواند در كنار كودكان معصوم آذربايجان شرقي باشد . در اين اطلاعيه از هموطنان تقاضا شده است كمك هاي مالي خود درا به حساب انجمن واريز و كمك هاي غير نقدي را به منظور ارسال به مناطق زلزله زده به دفتر انجمن برسانند . براي دسترسي به متن كامل اين اطلاعيه ادامه مطلب را بخوانيد .

 

لرزش ويرانگر زمين اين بار در آذربايجان شرقي موجب كشته شدن صدها هموطن، مجروح شدن هزاران نفر و بي سرپناهيشان شده است . آيا پيامدهاي مرگبار و خسارات اينگونه بلاياي طبيعي را مي شد بابهره گيري از علم و تجربه هاي پيشين، پيش بيني هاي لازم و ساخت و سازهاي مقاوم كاهش داد؟ آنگونه كه مي بينيم در بسياري كشورها ، زمين لرزه ديگر جزو « بلايا » به حساب نمي آيد.ولي متاسفانه در كشور ما اين حوادث همچنان قرباني مي گيرند، قربانياني كه چه بسا با اتخاذ اندك تدابيري مي توان از تعدادشان كاست.

انجمن حمايت از حقوق كودكان صميمانه اين مصيبت ملي را به بازماندگان حادثه تسليت مي گويد. انجمن ضمن اعلام همدردي با اين هموطنان همانند تجربه ي موثر حضور خود درحوادث قبلي در جنوب خراسان و بم اين آمادگي را دارد تا مسئولانه و همدلانه در كنار هموطنان آسيب ديده – به ويژه كودكان منطقه- باشد و كمك هاي مردمي را به دست نيازمندان حادثه برساند . از شما ياران و دوستداران كودكان تقاضا داريم كمك هاي غير نقدي خود را كه مي تواند شامل دارو،پتو، ملحفه، كنسرو، پوشك بچه، چادر، لباس‌ گرم يا غير گرم ، اسباب بازي ، لباس بچه و نظاير اين ها باشد ، به دفتر انجمن برسانيد . كمك هاي نقدي خود رامي توانيد به حساب سيباي بانك ملي به شماره : 8006 6868 01062 به نام انجمن حمايت از حقوق كودكان و شماره شباي 8006 6868 001062 0000 0170 IR89 واريز نماييد .
هيئت مديره انجمن حمايت از حقوق كودكان
22 مردادماه 1391

منبع : سايت انجمن حمايت از حقوق كودكان(براي مشاهده سايت منبع كليك نماييد)

به ادرس :http://www.irsprc.org/post/detail.aspx?mc=2&sc=16&pc=1&ctg=1&c=16&lang=Fa


برچسب ها :

زمان اين فراخوان به اتمام رسيده است . براي مشاهده ساير فراخوانها :   فرخوانها (خيريه)    كليك كنيد

جشنواره غذا وبازارچه خيريه  وحدت (مركز خيريه معلولين ذهني)

براي مراجعه به سايت منبع كليك نماييد

برچسب ها :

بخشش» جشنواره آموزش و ترويج فرهنگ بخشيدن

 

زنگ اول : بخشش

چرا ببخشيم؟ چه را ببخشيم؟

چگونه ببخشيم؟

آشنايي با روش هاي مختلف بخشش

با حضور موسسات خيريه ي پيشرو در ايران

مكان: ولنجك، بلوار دانشجو، موسسه منظومه خرد

تاريخ: 1391/2/21

زمان: 9 صبح الي 18 عصر

براي مشاهده ادامه مطلب (ولبنك به سايت منبع كليك نماييد) لينك به خيريه رعد

براي مشاهده ادامه مطلب (ولبنك به سايت منبع كليك نماييد) لينك به خيريه محك

برچسب ها :

ما ز ياران چشم ياري داريم ...   
(( فرم اطلاع رساني ششمين بازارچه غذا ))
(( موسسه خيريه بهنام دهش پور ))
 فرم اطلاع رساني ششمين بازارچه غذاي موسسه خيريه بهنام دهش پور به نفع بيماران مبتلا به سرطان
 زمان : ٢ الي ٥ خرداد ماه ١٣٩١
 مكان : تهران –خيابان ولي عصر جنوب به شمال –نرسيده به پارك وي –مجتمع فرهنگي ورزشي تلاش 
 احتراما
 موسسه خيريه بهنام دهش پور از سال ١٣٧٤ فعاليت خود را در راستاي كمك به بيماران مبتلا به سرطان در بيمارستان شهداي تجريش آغاز نموده و تاكنون موفق به برگزاري بازارهاي خيريه ي متعددي شده كه مي توان به بازارهاي خيريه در نمايشگاه بين المللي تهران ، مجموعه ورزشي انقلاب و بازارچه هاي غذاي مهستان، مجتمع سپيد و ... اشاره نمود .
 در سال ١٣٩١ نيز همانند ساليان گذشته و با همكاري مجتمع فرهنگي ورزشي تلاش در يك فضاي بسيار زيبا و مدرن قصد برگزاري ششمين بازارچه غذا را در فضايي بالغ بر هزار متر با بازديد كننده اي بالغ بر ١٢٫٠٠٠ نفر را دارد .
 اميدواريم كه با ياري شما نيكوكاران بتوانيم قسمتي از نيازهاي بيماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خيريه بهنام دهش پور را محقق سازيم . 
 براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تماس هاي موسسه ارتباط برقرار فرمائيد .
٢٢٧١٨٠٨٣   ٢٢٧١٨٠٨٢
و
٢٢٧١٠٢٠٢  داخلي ٧
با تشكر
ستاد برگزاري ششمين بازارچه غذا
موسسه خيريه بهنام دهش پور

منبع : http://behnamcharity.org.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=259&Itemid=135

*   *    *

شمانيز درصورت اطلاع از فراخوان ها لطفا در قسمت نظرات بيان نماييد متشكرملبخند


برچسب ها :

***فراخوان ششمين جشنواره فرهنگي نفس***


 واحد پيوند اعضاي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد بهشتي (بيمارستان دكتر مسيح دانشوري) با همكاري جمعيت حمايت از پيوند اعضاي ايرانيان، ششمين جشنواره فرهنگي "نفس" را در راستاي ترويج فرهنگ مقدس اهداي عضو از بيماران مرگ مغزي با موضوع "اهداي عضو، اهداي زندگي" برگزار مي نمايد.

 اهداف:

- ترويج و بسط فرهنگ اهداي عضو  

- نجات جان بيماران نيازمند پيوند اعضا

- ايجاد ارتباط نزديك بين هنر و فرهنگ مقدس اهداي عضو       

- مشاركت مردم و هنرمندان در بسط و توسعه فرهنگ اهداي عضو

 بخش هاي جشنواره نفس:

مسابقه نقاشي، عكس، پوستر، كاريكاتور، تصوير سازي، جمله كوتاه، شعر، داستان كوتاه، انيميشن، مجسمه سازي

 گاه شمار جشنواره:

آخرين مهلت ارسال آثار: 20 ارديبهشت ماه 1391

نمايشگاه و مراسم معرفي آثار برتر و اعطاي جوايز: در نهمين مراسم جشن نفس    

 براي اطلاع از شرايط شركت در جشنواره بر روي اين لينك كليك نماييد.

منبع : http://www.ehda.ir

شمانيز درصورت اطلاع از فراخوان ها لطفا در قسمت نظرات بيان نماييد متشكرملبخند

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43101
تعداد نوشته ها : 52
تعداد نظرات : 21
kheyrie news
Rss